GÜLER TRAFiK

Trafik Müşavirliği ve
Araç Danışmanlığı

Trafik Müşavirliği ve Danışmanlık;
Müşterilerimiz yerine

Trafik müşavirliği ve danışmanlık gerektiren diğer araç/trafik işlemlerini yıllardır biz yapıyoruz. Güler Trafik kurucuları 20 yıldır bu işi hakkıyla yaparak devam ettiriyor. Trafik müşavirliği kapsamında olan araç muayene işlemleri, nakil, tadilat, belgelendirme, plaka, haciz, rehin ve diğer trafik işlemlerinde uzmanız.

Güvenilir, kaliteli ve en doğru hizmetleri sunmayı amaç ederek kurulan Güler Trafik ilkelerinden taviz vermeden işini sürdürmektedir.

Kurulduğumuz tarihten itibaren müşterilerimizin yıllardır devam eden ve adeta çözümsüzlüğe dönüşen sorunlarının çözümüne sunduğumuz katkılar müşterilerimizin takdirini toplamıştır.

UZMANLIKLARIMIZ
Trafik Müşavirliği
Biresel ve kurumsal araçlarınız için trafik müşavirliği ve danışmanlığında uzmanız.

Kurulduğumuz günden bu yana layıkıyla yerine getirdiğimiz hizmetlerimizin başında trafik müşavirliği gelir. Yılların biriktirdiği işlemlerden elde ettiğimiz uzmanlık işlerinizi hızlı ve avantajlı çözülmesine yardımcı olur.

Hasar Operasyon Yönetimi
Müşavirlik kadromuz hasar oluşan zararlar giderilinceye kadar size destek olur.

Deprem, yangın, işyeri, mesleki mesuliyet, taşımacılık, ferdi kaza, ev ve iş yeri, tarım gibi sigorta türleri kapsamında ortaya çıkan zararların ortadan kaldırılması amacıyla her türlü hasar tasfiyesi işlemlerini yürütürüz.

K Belgesi, K1, K2, K3
Türkiye'de taşımacılık için verilen K Belgesi veya K Belgeleri danışmanlığı.

Karayolu Taşıma Yönetmeliği maddeleri uyarınca verilen/düzenlenen yetki belgeleri 39 tür olup, K türündeki yetki belgeleri ticari amaçla Türkiye içerisinde eşya taşımacılığı yapmak isteyen gerçek ve tüzel kişilere verilmektedir.

ÖTV 'siz Araç İşlemleri
ÖTV'siz ve engelli araç alım işlemlerinde uzmanız.

Engelli bireylere ÖTV indirimi ve ÖTV muafiyet hakkı tanınır. Sağlıklı kişilerin ödemek zorunda olduğu özel tüketim vergisi üzerinden engelli bireylere indirim veya muafiyet sağlanır. Haklarınızı almanızda size yardımcı oluruz.

Trafikten Çekme İşlemleri
Trafikten çekme işlemleri, aracın herhangi bir sebepten ötürü trafikten kaydının geçici..

Olarak dondurulması gerektiği durumlarda yapılacak olan işlemlerdir. Güler Trafik bu işlemlerin yerine getirilmesinde uzmandır ve uzman bir kadroya sahiptir. Müşterilerimizin işlemlerinizi hızlı ve sorunsuz yerine getiririz.

SRC Belgesi İşlemleri
Uluslarararası yolcu taşımacılığı yapacak olan sürücüler Src 1 belgesi alır.

Src 1 mesleki yeterlilik belgesi alan sürücüler yurt dışında yolcu taşımacılığı yapabilmektedir. Src 1 belgesi alan sürücüler Uluslararasında yolcu taşıyabileceği gibi yurt içindede yolcu taşırlar. SRC belgesi işlemlerini takibi.

Neler Yaptık

0

Trafik Sigortası

0

Hasarlı Araç İşlemleri

0

Araç Muayenesi

0

Müşteri

TRAFiK MÜŞAVİRLİĞİ
Yeni Araç Kayıt İşlemleri

Yeni araç kayıt işlemleri, yeni satın almış olduğunuz(0 km) faturalı araçların tescil işlemleridir. Yeni araç kayıt işlemleri için gerekli evraklar:

Araç Devir İşlemleri

Araç devir işlemleri, satın almış olduğunuz araçların işlemlerinin gerçekleştirilmesidir. Araç devir işlemleri, için gerekli evraklar:

Araç Nakil İşlemleri

Araç nakil işlemleri, ilden ile yapılan devir işlemleridir. Araç nakil işlemleri için müşavirlik ve danışmanlık hizmeti.

Araç Tadilat İşlemleri

Araç tadilat işlemleri, araç üzerinde yapılan her türlü teknik değişikliğin tescil ettirilmesidir. Araç tadilat işlemleri için gerekli evraklar:

Yukarı Çık