Şahsi-Kurumsal Trafik Müşavirliği

Güler Trafik Müşavirliği, bireysel, kurum ve şirketlerin motorlu araçları ile, yönetmelikte tescili zorunlu kılınan motorsuz araçların, yetkili kuruluşlara tescil ettirilmesi işlemlerini, vekaletname ile yerine getirmekteyiz. Trafik müşavirlerimiz, aşağıdaki işlerin iş takibini, Meslek Odası Kartı ile yerine getirir.

Araç muayene, zorunlu araç muayeneleri, K yetki belgeleri, Src belgesi, trafik sigortası, Kasko, araç yol belgesi, yeni araç kayıt işlemleri gibi trafikte uzmanlık isteyen bir çok işlem için bizi arayabilirsiniz.

Kurumsal Trafik Müşavirliği Bağlantılı Hizmet Bölgelerimiz

Türkiye’nin her yerine trafik müşavirliği ve danışmanlığı yapmaktayız. 81 il için gerekli trafik işlemlerinde bizi arayın. Üsküdar İstanbul’da bulunan trafik müşavirliği ve danışmanlık merkezimize bağlı aşağıdaki bölgelere hizmet vermekteyiz.

İstanbul Avrupa yakasında; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir,Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu.

İstanbul Anadolu yakasında; Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar

 

Teklif İste

Aşağıdaki form aracılığı ile satış temsilcilerimizin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Gazi Cad. Murat Reis Mah. No: 97-B
Üsküdar / İstanbul
Telefon: 0212 495 89 16

Haberiniz Olsun!

Yukarı Çık